Obec Svijanský Újezd
mapa
Drobečková navigace

Úvod > Akce a pozvánky

Akce a pozvánky


 

dub 30 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

COUNTRY VEČER

Stánek na hřišti Vás zve v pondělí 30. 4. 2018 od 18:00 na opékání buřtů, které Vám zpříjemní country skupina BODLÁK.


Více
kvě 07 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

MÁJOVÉ OSLAVY

Obecní úřad společně se Sborem dobrovolných hasičů ve Svijanském Újezdě pořádají Oslavy dne vítězství a ukončení II. světové války. Zahájení v pondělí 7. května 2018 v 19:30 hod. pietním aktem a položením kytice k pomníku padlých. Od pomníku povede lampiónový průvod na hřiště, kde bude zapálena vatra a zahraje po celý večer dechová hudba Plechařinka z Bílé. Připraveno je bohaté občerstvení.


Více
čec 14 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

29. SLAVNOSTI SVIJANSKÉHO PIVA

V sobotu 14. července 2018 pořádá Pivovar Svijany ve spolupráci s naší obcí 29. Slavnosti Svijanského piva. Návštěvníci se mohou těšit na výborné SVIJANSKÉ PIVO, na zajímavý hudební program ( WOHNOUT, WALDA GANG, IVAN MLÁDEK BANJO BAND, JITKA ZELENKOVÁ S KAPELOU, DYMYTRY, SNAP CALL, ŠLAPE TO, MAXIM TURBULENC ……), nepřeberné množství kulinářských specialit, včetně pivní zmrzliny. Zábava pro celou rodinu - lunapark a na závěr velkolepý ohňostroj.


Více
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA 29. SLAVNOSTI SVIJANSKÉHO PIVA - TICKETPORTAL

V pátek 6.4. 2018 byl zahájen předprodej vstupenek na Slavnosti Svijanského piva, cena vstupenky na místě bude 280,- Kč, v předprodeji 250,- Kč, sleva pro držitele karet ISIC 230,- Kč (pouze v předprodeji).


Více